Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky 2010

24.12.2010 - Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok ! ! ! wink
 

Tak přece! Vánoce na blátě, to by nikdo nečekal! Škoda :( ... měli jsme naplánovanou krásnou Vánoční procházku, ale v tomlhe blátě to nemá cenu :( ... tam je teďka přímo bažina!!! Tak půjdeme navštívit pejsky do útulku :) ... alespoň něco se dá pro ty opuštěný chlupáče udělat :) .... S Arískem pořád chodím na dlooouhé procházky a taky chodíme běhat :)
Jo a ještě jedna novinka!! :Querruška je březí!! Každým dnem očekáváme narození malých morčátek :)
Tak přejeme krásné Vánoce, bohatého ježíška a šťastný Nový rok =) ...

28.11.2010-  Konečně napadl sníh!!!  Arísek byl nadšený, lítal a snažil se ho sežrat...až ho z toho rozbolelo v krku =D...  Dnes už mu bylo líp, tak jsme byli na krátké procházce na louku, byl tak štěstný až z toho zase kašle xD... Sned se rychle uzdraví. Poslední dobou jsme nměli ani čas jezdit na agi tréninky, takže pro nás agi s Lukovákama tento rok končí :(, ale budem se snažit trénovat doma :)... Brzy upravim stránky aby měly zimní motiv =)....
Včera jsme malovali v obýváku, tak nám Ari pomáhal a přinášel štětce xD....taky podle toho pak vypadal :) ... byl celý od žluté barvy, tak musel do vany :)...Byla sranda a Ariho to nesmírně bavilo :)...
Vymýšleli jsme malou sestavičku, která by byla zábavná xD....a vymysleli (teda spíš ji vymyslela kámoška) =Ari kulhá, pomodlí se, uškrtí se a je mrtvý :)... Mám v plámu natočit "Winter tricks video" a v něm to samozřejmě bude =))
 

29.10.2010- Včera jsme se zúčastnily tento rok našich posledních agi závodů. Konaly se v Hradci Králové. Závody byli super, ale počasí nám moc nepřálo (na to, že je teprve říjen). Byla zima (0-5 stupňů). Ari se skoro celou dobu klepal, sežral mi z batohu rohlík a pak ho bolelo břicho xD... Na to, že mu nebylo dobře, běhal úžasně! Rychle, nebýt mě, tak v prvním běhu bez chyb :))... Ve zkoušce jsme byli 4. (2 odmítačky na slalomu, fakt nechápu, náběhy má jinak suprový) v openu 16.- to běžel pomalu, protože byl už utahaný... Jinak závody super :).
Ponaučení pro mě: nejezdit na závody v zimě :)......(chtěla jsem tenhle rok na nějaký halovky xD)
Objednaný pet box ještě nepřišel...prý vposlední týden v listopadu, tak se snad někdy dočkáme :( :)...
Objednávali jsme Arimu nový granule: PLATINUM, vypadají skvěle, tak doufám, že mu dobře sednou :).
Dneska jsme byli na nákupu a já se neudžela a koupila Arimu nový postroj, je takový pohodlný, takže ho budem nosit na procházky a na agitity. Bylo k němu i krátké vodítko, které se nám hodí na poslušnost :).
 

22.10.2010- Konečně zase nějaká aktuálka :). 13.10. jsme vyrazili na Voříškiádu do Žamberka. Bylo to tam super, ve vystavování jsme skončili na 3. místě asi z 5. a v soutěží "Pejsek šikula" jsme obsadili 1. místo asi ze 3.
28.10. vyrážíme na naše poslední agi závody do hradce králové, tak jsem zvědavá, jak Ari bude běhat, protože se teďka dost rozjela škola a já na něj nemám už takovej čas jako dřív :((( což mi je hrozně líto, tak se aspoň snažím s nim chodit obden ven (na delší procházku).
Messinka (štěňátko, které jsme měli doma na hlídání) našla začátkem října nový domov u sousedů, tak ji máme na očích, rošťandu. Pěkně vyrostla a nové rodině dává záhul :). Jmenuje se Ťapka :).
DON-útulkový pejsek

4.10.2010- Tuto neděli na našem cvičáku v Lukové (www.agility-lukova.ic.cz) proběhly neof. agility závody Lukovské tunýlkaření. byly to zatím ty nejlepší neoficky na kterých jsme byli. Hanka Honsová s Oskarem dělali veterinární přejímku psů a pak komentovali celé závody, Péťa Joklíková a Petr Pupík zapisovali "skóre" a Honza Šettner dělal rozhodčího. Ostatní pomáhali zvedat tyčky rovnat tunely a stopovat.
Ari běhal docela pomalu, takže naše výsledky nebyly žádná sláva... :) ...při openu jsme se DISkly, jumping se nám povedl, takže krásné 3. místo, a spec. závod tunýlkaření...to Ari běžel docela pomalu, pak jsem zapomněla na předposlední tunel (ovšem jsem si naposlední chvíli vzpomněla), takže 5. místo :o). Videa budu postupně přidávat na náš YouTube kanál.

2.10.2010- Tak intenzivka je za námi. Ari běhal úžasněcheekyjen já mu to občas kazila... Bohužel celý den propršelo, ale i tak bylo super. Lucka nám postavila super parkury a vymýšlela super sekvencesmiley.
Ari pořád nezjistil, že Messi je malé, drzé a nevychované štěněfrown. Pořád si spolu chtějí hrát, lítají po pokojích sem a tam, ale alespoň je tu srandaheart. Messinka je hodně inteligentní, za jedno odpoledne se naučila sedni, lehni, dej pac...za druhé odpoledne kolečka a tancuj a za třetí ke mně. Je úžasná, zaslouží si hodnou rodinu, která by ji vychovávala a chodila s ní na cvičák, alespoň na agility. Potřebuje nějakou aktivitu při které vybije tu přebytečnou energii (pozn.: má ji opravdu hodně). Jinak je to mazel, je moc hodná a ráda se mazlí.
V neděli nás čekají poslední agi závody tohoto ruku, tak si je musíme náležitě užít wink.
Vymýšlím článek z MČRM a postupně přidávám na YouTube videa, která tam chybí.
 

27.9.2010- Konečně! Tak co je nového?? Proběhlo mistrovství republiky mládeže :), Arisek mě překvapil, krásně běhal (až na pár pomalých běhů). Parkury, atmosféra i lidi .... všechno bylo super :). Přes noc jsme spali v hotelu, kde se Arimu náramně líbilo :). Kompletní výsledky naleznete tady.
V pátek 24.9.2010 nás opustil útulkový pejsek Monti. Bylo mu 5 let, byl to krásný kríženeček dobrmana a něm. ovčáka. Nevíme proč se to stalo, tak čekáme na výsledek pitvy :(((.
Z útulku máme doma malinké štěňátko Messinku, kterou hlídáme, než najde nového majitele. Na útulku jsou ještě další štěňátka ale o dva týdny mladší než ona a tak je trápila, tak místo toho aby byla v kotci sama, tak jsme si ji vzali. Teďka čekáme až si pro ni nějaká rodina přijde a adoptuje si ji. Jinak Messinka je velmi inteligentní, učenlivá, hravá, hodná, má ráda děti, ..., prostě mazel ... super rodinný pes :). Ari ji pěkně dává do těla a vychovává ji :)
 

12.9.2010- Slíbená videa ze závodů v České Třebové naleznete tady.
Včera (11.9.) jsme se zúčastnili 41. ročníku Lanškrounské kopy. Šla jsem já s Arim a Péťa s Bendžíkem (http://www.westicek.webnode.cz). V pátek jsme se zaregistrovali a dohodli se, že půjdem 15 km dlouhou trasu, která vede Třešňovcem a Mariánskou horu a pak kolem Lanškrounských rybníků na náměstí vyzvednout diplom a medali :). Ari se mi nezdál ani moc utahaný...procházka nám ovšem velmi prospěla...pouze mě bolely nohy =D. Cestou kolem rybníka se Bendží i vykoupal :). Fotky z pochodu jsou zde.


 

6.9.2010- Tak máme za sebou Podhorský skok s Fitmin cupem :). Na Podhorský skok bylo hnusně-pořád pršeolo, byla mokrá tráva a byla zima :(... Ale zase se nám docela dařilo :). Jako 1. běh byla hra, to Ari moc nevnímal....a vlastně ani nevím kolikátí jsme skončili... Pak byl open a jak jinak než DIS =). A potom následoval jumping, který jsme vyhráli =o). A úplně na konci byl Podhorský skok neboli skok mohutnosti. Našimi soupeři byl westík Bendží a malý knírač. Arísek, ale soupeře porazil a s přehledem vyhrál. Jen při jednom skoku shodil poslední skočku s polystyrenu, ale to jen proto, že mu nevyšel krok :) :(... A Fitmin cup. Byly jen 2 běhy-jumping a zkouška. Při jumpingu jsme se DISKLY a zkoušku A1 jsme byli 3. V neděli na fitmin bylo už líp a nepšelo :). Byl to super strávený víkend. Videa brzy!!
 

31.8.2010- Videa z Vysokého mýta budou během dne přibývat TADY. Přibyla podsekce opět do sekce "O nás": "Jak Ari rostl". Tam najdete fotky, na kterých uvidíte, jak se z malého štěňátka stal Pan Pes :o). A bohužel máme také blbou zprávu :(: přišel mi mail, že Pet box, který jsme si obědnali nám přijde až začátkem října :( :( :(...takže si na MČRM nějaký budeme muset půjčit :(. Dále přibyla sekce "Foto týdne".
 

28.8.2010- Dnes jsme byli na agi závodech ve Vysokém mýtě. Bylo to tam, super :), jen skoro pořád pršelo :(.
Tak jumping-DIS-Ari běžel moc kráásně a rychle, ale jak byl nadšenej, tak moc nevnímal a vletěl mě místo do kruhu na dálku :). Zkoušku SA1 jsme vyhráli :o). A jumping jsme se opět DISkly :), to zase Ari nevnímal, protže toho měl už dost a terriérovsky si postavil hlavu, že mě prostě vnímat nebude :( ... :). Aspoň, že tedy máme splněnou zkoušku. Za zkoušku jsme dostali kráásnej pohár, tašku od Eukanuby, granule a pamlsky :).
Odkaz na fotky: http://arinek.rajce.idnes.cz/Sarovecky_Fin_Cup-28.8.2010-Vysoke_myto/, videa snad v pondělí.
Konečně jsme Arimu obědnali Pet box! Je šedý od Dualu. Moc se na něj těšíme :). Snad nám do Podhorského skoku a Fitmin cupu přijde :) Odkaz: http://www.homex.cz/store/goods-DUALShadow-pet-box-dualshadow.html.
 

21.8.2010- Dneska proběhla akce na podporu psího útulku Pohlaď a Pomoz (http://www.caniscentrum.com). S Arim jsem tam měla ukázku tamce se psem a agilit. Sestavu tance se psem jsem tak trochu zblbla, protože všechno nechávám na poslední chvíli, tak jsem to měla málo nacvičené-tím pádem nám to nevyšlo a já musela na konci písničky improvizovat :o).  Na agility nás už bylo víc: Ari, Bendží, Oskar a Arka. Všichni pejsci pěhali pěkně (hlavně Oskar s Arkou), Bendžík měl jen malý problém se slalomem a jednou skočkou a Ari si místo tunelu vyskočil na pódio :o). Byla to super akce :). Na útulek se vybralo přes 8 000 Kč...Všem za to DĚKUJEME :o). Fotky z akce jsou zde: http://arinek.rajce.idnes.cz/Pohlad_a_pomoz/, a videa jsou tady: http://www.youtube.com/user/arinekify. Fotky od ostatních fotografů brzy :).
Přidala jsem fotky z agi závodů Skok za skokem a Pojizerského hopsání, naleznete je tu: http://arinek.rajce.idnes.cz/. V týdnu jsme byli trénovat agility u Péťi a Bendžího, na nějaké videa se můžete podívat tady: http://www.youtube.com/user/arinekify

.

17.8.2010- Jsme zpět z Pojizerského hopsání, které se konalo 14.-15.8.2010. Bylo to tam super, bezva atmosféra, lidé i psy. Ari si to užíval a běhal celkem pěkně a i rychle. V sobotu se nám podařil vyhrát první jumping z 31 psů, pak ve zkoušce jsme byli 5. z 11. psů, protože se Ari začmuchal ve slalomu a v posledním sobotním běhu-openu jsme byli 8. z 31. psů. V neděli jsme se v openu diskly, protože jsem přeskočila kousek nástupky u kladiny, ve zkoušce jsme se umístili na 3. místě z 11 psů a v jumpingu jsme byli 7. z 30. psů, protože byl Ari docela utahanej. V součtu všech loveckých plemen kat. S jsme skončili na 4. místě a v součtu loveckých plemen podle FCI (3. skupina-teriéři) jsme skončili na 3. místě. Přivezly jsme si skleněný půllitr, jako pohár, medaily, obrovský barel na granule od Eukanuby, 3 kg granulí Eukanuba, pamlsky, vitamíny, křížovky, stínítka do auta, propisku, ... . Na článku pracuju.
Kompletní výsledky naleznete zde: http://www.agilitysemily.info/vstupte.htm.
Mrkněte se také sem: http://www.caniscentrum.com/akce/pomozpohlad - tam budeme předvádět tanec se psem a agility.

9.8.2010- Konečně jsem trochu vylepšila tyto stránky! Nové tu jsou tzv. PODSEKCE. Zatím máme podsekci jen v sekci O nás. Podsekce se nazývá Ariho rodina a naleznete ji zde (návod):
 

2.8.2010- Jsme zpět z Prostějova, ze závodů Skok za skokemsmiley. Ari běhal krásněyes, ale já jsem běhala docela pomaluno. V prvním běhu-openu-jsme si vyběhali 5. místo, v druhém běhu-zkoušce A1-jsme byli 2. a třetí běh-jumping-11. místo. Součet openu a jumpingu: 2. místo!! Super co? Za zkoušku jsme dostali krásnou medaily a za součet veliký pohárcool... Takže už máme splněné dvě A1 zkouškyheart. Videa Ariho běhů v Galerii a Ariho včetně ostatních psů z Lukové zde: http://www.youtube.com/user/arinekify.
 

28.7.2010- Do ÚVODU byl přidán odkaz na LANŠKROUNSKOU VOŘÍŠKIÁDU!!! Naleznete tam propozice i přihlášku. Penízky jdou do psího útulku canis centrum s.r.o. v Lanškrouně. Jsou tam kategorie psů s PP, psů bez PP i kříženci! Tak neváhejte a přihlaste svého pejska! Můžete soutěžit i v různých disciplínáchwink.
Přidány i odkazy na fotogalerie v GALERII.
Dneska jedeme konečně po dlouhé době na agi do Lukové!! Moc se těšíme až si spolu konečně zase zaběhámesmiley.
Tuto sobotu nás čekají závody v Prostějově: "Skok za skokem".
 

24.7.2010-WOHÓÓÓU!!! Jsme zpět z LVT v Herolticích. Bylo to tam super! Moc jsem se toho naučila a Ari se taky moc zlepšilwink. Moc tyto tábory doporučuji, i když jsou zameřeny hodně na výchovu. Každý den jsme si postavili nějaký parkurek a trénovali agilitylaugh. Vyzkoušeli jsme si i vodní záchranařinu!! Bylo to fajn a Arísek si to taky moc užívalcheeky. Je škoda, že to tak rychle uteklosad...
Článek a videa již brzy! Fotky jsou tady: http://arinek.rajce.idnes.cz/LVT_Heroltice-17.-24.7.2010/.
Postupně budu dodávat i odkazy na fotogalerie ostatních účastníků táborawink.
 

15.7.2010- Koukala jsem se na ankety a zatím jsem přidala jen fotkyyes, a samozřejmě, že časem dodám i další...Jsem ráda, že hlasujetewink.
Fotky z Ariho procházky za Cherrynkouheart(fenkou z Lanškrounského útulku http://www.caniscentrum.com) jsou tady: http://arinek.rajce.idnes.cz/Ariho_vylet_za_Cherry_z_Lanskrounskeho_utulku/.
Od 13.6.-15.6. jsme byli v Žichlínku. Fotečky bohužel nemámfrown. Moc jsme si to užilywink. Když jsem se koupala v bazénu, tak Ari za mnou skočil!! Přeskočil cca 1 metr vysokou stěnu bazénu!!Docela mě to překvapilo, protože se do tý doby bazénu vyhýbalcool... Dokonce tam za náma přijela Parsonka Peggy, ale opět nicsad, tak uvidíme příští hárání.

9.7.2010- V úterý za Arim přijela nápadnice Peggy, ale bála se, tak k ničemu nedošlo frown...Aris to vycejtil, ak celou dobu hledal myšičkyblush...s Peggynky paničkou a paničkem jsme se domlouvali, že určitě ještě přijedouyes....aspoň, že to nemají daleko, tak uvidímesmiley. Fotečky: http://arinek.rajce.idnes.cz/Ari_a_Peggy-6.7.2010/.
Ve čtvrtek jsem se s Arim vydala na výlet. Šli jsme přes zámeček do Rudoltic a přes Rudoltice k Eduardovýmu pramenu. Moc jsme si to užili a krásně se utahali. Foto: http://arinek.rajce.idnes.cz/ARI-Vylet_8.7.2010/.
PS.: Fotky jsou malé, protože jsem jim blbě změnila rozměryfrown...Snad se příště polepším...

3.7.2010- HAPPY BRITHDAY MY LITTLE CRAZY ARI !!!
Arísek má dneska narozeniny! Jsou mu kráásné 2 roky wink. Dostal výýborný dort (psí konzerva Ontario, psí piškoty, psí želé pamlsky a kolečka z morkových kostí). Ari se pak ještě minimálně půl hodiny oblizoval a chtěl ještě cheeky. Za dáreček dostal hračku od Ontaria (přetahovadlo) a cestovní misku. Doufám, že se Arimu menší oslava líbila smiley. Odpoledne půjdeme za Jessinkou a stavíme se i za pejskama v útulku heart. Tak ať je hlavně zdravej a spokojenej!!

30.6.2010- Včera jsme byli na výletě: Na ZEMSKÉ BRÁNĚ. Šli jsme asi jen 5 km, ale cestou jsme se koupali v krásně čisté řece: Divoká Orlice (nebo Tichá?...já teď přesně nevímblush). Viděli jsme pár bunkrů a na jednom (na jeho střeše!!...ikdyž to tak nevypadá laugh) jsme dokonce natočili MiniTricks video. Najdete ho tady: http://www.youtube.com/user/arinekify. Fotky z tohoto výletu jsou tu: http://arinek.rajce.idnes.cz/Vylet_na_Zemskou_branu-29.6.2010/.
Dneska dopoledne jsme si byli zkusit Canis terapii. Byli jsme se podívat v domově důchodců. Předvedli jsme tam s Arim nějaké triky. A pak se pejskům rozdávali pamlsky (teda ti důchodci je rozdávali pejskům)...bylo to super a těšíme se až se to bude pořádat znovacheeky. Zezačátku jsem měla strach, protože Ari není zas takovej mazel, ale tadyten způsob Canis terapie mu vyhovuje...jen musíme trochu zapracovat na tom, aby si bral od lidí pamlsky pomalu. Článek s fotkama najdete tady: http://jana.vokalova.info/index.php?a=177.

27.6.2010- YEAP!! Jsme zpět z našich prvních oficiálek: Otevřené misrovství východních Čech v agility. Bylo to tam super...krásná atmosféra, krásné parkury i krásná příroda kolem. Ari běhal krááásně wink, jen poslední jumping už byl dost utahanej, ale i tak si vedl skvěle! Jste zvědaví jak jsme dopadli? Tak se koukněte sem: http://www.ari.snadno.eu/Uspechy.html. Článek z této akce naleznete zde: http://www.ari.snadno.eu/Clanky.html. Fotky zde: http://arinek.rajce.idnes.cz/Otevrene_mistrovstvi_vychodnich_Cech_v_agility-26.6.-27.6.2010/.

24.6.2010- Přidány videa Ariho a Ketynky štěňaátek: http://www.ari.snadno.eu/Ari-tatou.html WOW!! Léto začíná! Konečně prázdniny! Konečně je as chodit s Arim na dloooouhé procházky! Fotky z procházky k rybníkům již brzy!
Nového domova se dočkal pejsek Barnabáš a Bertík z útulku Canis centrum s.r.o. v Lanškrouně.

21.6.2010- Web zprovozněn! 
 

TOPlist
aktualizováno: 17.11.2013 11:27:39