Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky

♥ WELCOME.../...VÍTEJTE ♥

15.11.2013 - Po půl roce opět zpátky :)

Ani se nebudu snažit tu vypisovat co je nového...
To bych snad nikdy nepřestala psát :D.. Takže jen ve zkratce:

1. Od května mi dělá společnost zrcadlovka Nikon D3100

2. Na konci května se mi povedly úspěšně splnit zkoušky na řidičák :)

3. Na začátku června jsme byli na Junior openu v České Třebové, Ari v součtech 1. místo.

4. V průbehu června jsme byli na dalších oficiálkách, na dalším junior opennu, ale tentokrát v Lukášově. V sobotu jsme nezávodili, za neděli Ari v součtech na 3. místě.

5. Na konci června neoficiálky opět v České a Ari opět vybral všechna 1. místa v jeho kategorii :D

6. 3.července oslavil Ari 5. narozeniny!!! Je to neuvěřitelné, jak ten čas letí...

7. Na začátku července jsme pár dní strávili na dovolené u Vyškova. 

8. Hned po příjezdu z dovolené odjezd na úžasný Moravia open do Rožnova, kde jsem byla opět pomáhat.

9. V polovině července víkend strávený v Brně na BPD. Ari 4. místo v součtech (nebýt mě sklerózy, tak by součty vyhrál :D )

10. Ke konci července pár dní strávených u kamarádky v Dobrouči a natočení naprosto dokonalého videa.

11. Na přelomu července a srpna jsme byli na Záchrannářském táboře v Hejnicích. Byl to naprosto úžasný a nezapomenutelný týden. 

12. V polovině srpna jsme vyrazili s kamarádkou a její střelenou borderou k Praze na dogfrisbee seminář s Yachim Hiraiem, my sice jen jako diváci, ale i tak to stálo za to! :)

13. Na konci srpna Ari podstoupil vyšetření na Luxaci pately a na DKK, vše ok :)

14. 7. září jsme byli na první soutěži v poslušnosti. Splnili jsme s 51 body :)

15. 3. týden v září jsem se školou letěla na týden do Norska, ale bez Ariho to bylo o ničem :D

16. Začátek října va znamení Lukovského tunýlkaření :) Ari v agilitách 3. místo

17. Týden po tunýlkaření následovali naše poslední agi závody pro tento rok :) Blešno bylo pro nás také úspěšné. Ari vyhrál SA2 zkoušku, byl 2. v agility, jen jsem mu to opět zkazila v jumpingu.

18. A už asi nic zajímavého :)

 

1.4.2013 - Veselé Velikonoce!! :)

26.3.2013 - Právě jsem byla upozorněna na chybu v textu na těchto stránkách, rozhodla jsem se ji opravit a zhrozila jsem se, jak dlouhý čas uběhl od poslední aktualizace :D .. 
Fotka měsíce je aktualizovaná, ale nevím jestli to mělo na těch pár zbývajících březnových dní cenu :P ..
Začala jsem se připravovat na blížící se zkoušky :P .. aport mi dává vážně zabrat a ta chůže u nohy taky není bůhví jaká :D .. a když k tomu přičtu i to, že jsme min. rok nedělali dlouhodobý odložení tak nevím nevím .. :D ale budu věřit v to, že to nějak dáme :) .. 
A co jsme dělali v březnu? ....... Dělali jsme toho hodně, pořád jsem měla něco na programu, ale když se tak podívám zpátky, tak jsme vlastě nedělali skoro nic :D .. Byla jsem na pár nepsích akcích, párkrát jsme si udělali výlet se psama, párkrát jsme trénovali záchranařinu (přijela i kamarádka se svýma talentavanýma borderákama a i jiná kamarádka s talentovanou zlatou retrívřicí :)) .. 
No a asi největší novinka: V pondělí 25.3. se moje zvířecí směřka rozrostla o další členku :) .. Tou se stává myška MOUÍ :) .. Za ten den co ji mám se ještě nějak moc neprojevila, ale uvidíme co se z ní vyklube :) ..

2.3.2013 - Konečně jsme zpět v běžném životě :) Procházky, výlety, záchranařina, běhání, posilování, škola, frisbeečkaření, pozitivní motivace v praxi, odpoledne na veterině, facebook, atd.. :D
Je toho docela dost, že?? :D .. Nedivte se, že sem nepíšu častěji, ale nestííhám! :D 
Jak probíhá normální den v našem podání?
V týdnu: Ráno je na programu PC, protože se k němu odpoledne nějak hodně nedostanu. Pak vyvenčím Ariho, jdu do školy, cestou si s kámoškou házíme frisbeečka, což vypadá asi dost zajímavě :P .. Školu máme po většinu týdne do 4, takže v 5 jsem doma. Arionek je většinou vyvenčený, takže cvičíme, hrajeme si, já si dělám svoje věci, připravím se na druhý den, .. Večer se staví kámoška a jdeme se psama na delší procházku po městě. Nebo další možnost, kterou dělám taky hodně často - hned po škole vezmu Ariho a jdeme na velkou procházku někam na louku nebo jdeme záchranařit a večer pak už jen cvičíme :) .. Když mám školu kratší, tak většinou beru Ariho na dlouhé procházky a v pátek, jelikož mám krátkou školu a odpoledne volné, chodím na veterinu pomáhat :) .. A to mi vyjde čas i na procházku s Arim :) 
A víkendy? Dopoledne spíme, jdeme nachvíli ven, pak zas PC :P .. a odpoledne je nějaká pořádná akce :) Buď procházka, nebo velký trénink, nebo pořádný výlet :) ...
Dále máme objednaný postroj s křížem na záchranařinu :)
Přemýšlím na jaké téma mám dát na úvodní stránku fotku měsíce.. Fotkku z normální procházky? Nebo nějakou na nějaké "březnové" téma? Ariho u sněženek?? :D Nechte se překvapit :) .. Noo.. stejnak to asi skončí u nějaké "obyčejné" .. :)
Jsme přihlášení na tábor!! :D Více v sekci Akce..
Majitelka Ariho mámy mi poslala fotky jeho táty Badina :) Jsou si strašně podobní! :) Více TADY.
Srovnávací foto:

5.2.2012 - Už 10 dní jsem já s celou rodinou nemocná :D Arionek se šíleně nudí, tak se ho snažím aspoň zaměstnat doma :) Ale chybí nám běhání, běžkování a procházky... Už to oba potřebujeme jako sůl! :)
Je těžké zkombinovat facebook i stránky, omlouvám se, že to tu neaktualizuju tak často jako zezačátku. Pokud chcete sledovat pravidelně co se u nás děje a neděje, zkuste FACEBOOK :) Ovšem aby nedošlo k nedorozumnění, tyto stránky neruším!! Stále je budu aktualizovat ;)
Aktualizovány celé stránky, největší zásah je v sekci Aktivity a Úvod :) Také se můžete podívat na jakých akcích budeme - sekce Akce :)


31.12.2012 - Shrnutí roku 2012

Tento rok byl naprosto úžasný, ať už v mém osobním životě nebo všeho co se týká Ariho.
Poznala jsem několik úžasných lidí, kteří změnili můj pohled na svět.. Za všechno jim patřří obrovský dík :). O pár přátel jsem také přišla, ale taky oni mají zásluhu na tom, že jsem taková jaká jsem :) Pokud se jim to nelíbí mají smůlu :P ........... Ale dost o mně :D

Arionek dospěl - asi nejvýstižnější ěta, věta na které všechno stojí. Je to pro mě úplně nepopsatelný pocit :) Konečně se mi zplnil můj obrovský sen a mám psa kterého, když o něco požádám, tak to pro mě s láskou udělá (samozřejmě to tak je i naopak..). Vím, že se na něho můžu spolehnout a on ví, že se vždycky může spolehnout na mě..

Rok 2012 byl plný změn. Malé shrnutí toho co jsme stihli:
- začali jsme dělat sbíhané zóny podle Silvie Trkman, byli jsme na dobré cestě, ale kvůli nepřístupnosti kladiny, jsme to nemohli dotáhnout do konce
- Arionek se pro mě stal tím nejúžasnějším psem na světě :)
- Poprvé jsme byli na předváděčce dog dancingu
- Byli jsme na Ariho první dovolené v zahraničí - Slovensko, Nízké Tatry
- Bylo to naše první léto bez psího tábora :D
- Já jsem si v září vyzkoušela jaké to je být na sále :D
- A na podzim jsme se začali věnovat záchranařině (sutiny, plochy)

A tady je soupis našich agiliťáckých ne-úspěchů:
- Byli jsme na 5-ti závodech
- Běželi jsme 16 závodních parkurů
- 7x jsme se diskvalifikovali
- 7x jsme se umístili do 5. místa
- Přestoupili jsme do kat. SA2

A naše plány do roku 2013??:
- Moc nepočítám s agiliťáckýma zavodama
- Zima-jaro splnění canisterapeutické zkoušky
- Jaro-léto - splnění zkoušek ZZO, BH a IRO RH-E

TOPlist
aktualizováno: 17.11.2013 11:27:39