Založit webové stránky nebo eShop

Úspěchy

yesTato rubrika je věnovaná Ariho úspěchům heart

AGILITY:

Neoficiální závody:

2009

LVT ve Svojanově: jumping S pokročilí - 1. místo

Podhorský skok: hra S bažantíci- 3. místo
                
open S bažantíci- 3. místo
                
jumping S bažantíci- 3. místo

2010

Skokánek: součet S začátečníci- 1. místo

Blansko: součet S: 2. místo

Podhorský skok: hra:  x x x (nevím)
                open: DIS
                jumping: 1. místo
                
Skok mohutnosti: 1. místo


 

Lukovské tunýlkaření: Open: DIS
                      Jumping: 3.místo
                      
Tunýlkaření: x x x (nevím)

2011

Podhorský Čaroskok: Hra: nehodnotila se    
                    Open: ??
                    Jumping: ??
                    Součet: 1. místo

Lukovské tunýlkaření: výsledky si nepamatuju 

Oficiální závody:

2010

Otevřené mistrovství východních Čech v agility: součet - 15.místo z 51 psů
                    
Sobota 26.6.- jumping 1 (do součtu)- 1 odmítnutí, čas: 46.56- 15. místo/51
                                 - zkouška A1- čistý běh, čas 43.29- 2. místo/cca 20
                                 - agility 1 (do součtu)- DIS (panička si spletla skočku s kruhem blush)
                      Neděle 27.6.- agility 2 (do součtu)- čistý běh, čas 46.10- 9. místo/50
                                  - jumping 2 (do součtu)- čistý běh, čas 28.38- 9. místo/50
                                  - jumping 3 (neběželi veteráni)- x x x
Rozhodčí: Tomáš Glabazňa (SK), Petr Rybář (CZ)

Skok za skokem: součet - 2.místo z cca 40 psů
                open - 5. místo/cca 40 
                zkouška A1 - 2. místo/??
                jumping - 11. místo/cca 40
Rozhodčí: Petr Dostál (CZ), Pavol Vankonič (SK)

Pojizerské hopsání: součet loveckých plemen - 4.místo
                   
součet loveckých plemen podle skupin FCI - 3.místo
                    Sobota: jumping: 1. místo
                           
zkouška A1: 5. místo
                           
open: ?. místo
                    Neděle: open: DIS
                            zkouška A1: 3. místo
                            
jumping: 7. místo
Rozhodčí: Alice Glocknerová (CZ)

Sárovecký Fin cup: součet - x x x
                   jumping: DIS
                   zkouška A1: 1. místo
                   
open: DIS
Rozhodčí: Antonín Diviš (CZ)

Fitmin cup: jumping: DIS
            zkouška A1:
3. místo

2011:

HST cup aneb Otevřené mistrovství vých. Čech: sobota:  jumping 1 - 13.místo/34
                                                       zkouška SA1 - DIS
                                                       agility 1 - 6.místo/34
                                              neděle:  jumping 2 - 5.místo/27
                                                       agility 2 - 7.místo/26
                                                       finálový běh - DIS
                                              součet: 3. místo - Titul 2. VÍCEMISTR VÝCH. ČECH

Opsion 017: sobota: jumping - DIS
                    zkouška SA1 -
7.místo/13.
                    agility - 
8.místo/37.
            neděle: agility -
12.místo/35.
                    zkouška SA1 -
1.místo/11.
                    jumping -
10.místo/34.

Hrušky: agility-1.místo/23.
        jumping-DIS
        zkouška SA1-
3.místo/8.

O pohár Fitmin: Jumping SA1 - DIS
                Zkouška SA1 -
1. místo/12.
                Agility S - ??. místo/37.

MČRM 2011:  hra - gambler - DIS (nedoběhli jsme včas)
            jumping S junioři -
14. místo/28.
            agility S junioři - 15. místo/27.
            jumping S družstva - družstvo DIS, Ari čistý běh
            agility S družstva - družstvo
5. místo, Ari čistý běh 

2012:                

2. východočeské mistrovství mládeže: Jumping, Open - DIS (moje chyba)

Fitmin cup: Open: 5. místo
            Zkouška SA2: 1. místo
            Jumping: DIS (moje selhání)

Opsion 026: Jumping: 1. místo
            Zkouška SA2: 3. místo
            Open: 2. místo

O pohár Fitmin: Jumping SA2 - DIS
                            Zkouška SA2 - 8. místo (1 odmítnutí)
                            Agility SA - 3. místo

OMVČ: sobota: Jumping - DIS
                             Zkouška SA2 - 4. místo/6.
                             Agility: 9.místo/20.
               neděle: Jumping: DIS
                             Zkouška SA2: DIS


OSTATNÍ

Voříškiády:

2011:

XI. ročník Voříškiády v Lanškrouně: Vítěz kategorie poznatelných plemen (psi, do 40 cm v kohoutku)

TOPlist
aktualizováno: 17.11.2013 11:27:39